Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedszkole Nr 3 w Świdniku - zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych

Utworzony przez Gość, 14 lutego 2013 r. o 18:01
a o której Pani Dyrektor  rozmawiamy o Joli czy Beacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadna Beatka nie jest dyrektorem w przedszkolu nr3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozmawiamy tylko o jednej dyrektorce, wymieniane są rózne (Jola, Beata, i była Bożena) więc może sprecyzujecie, która to nie umie postępować z dziećmi bo nie wiem już kogo obmawiamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozmawiamy tylko o jednej dyrektorce, wymieniane są rózne (Jola, Beata, i była Bożena) więc może sprecyzujecie, która to nie umie postępować z dziećmi bo nie wiem już kogo obmawiamy.
ja ci  wytłumacze ,Betka to ksiegowa , Bozenka to była dyrekcja,a Jolka to obecny beton 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta co kryje się pod pseudonimem zuza to betoniara, he he i fleja i menda, tak podobno o niej mówią na mieście. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem zuza używa też innych pseudo i nie wie że jest faktycznie pseudo..........ale się dowie .........niedługo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak się jolka dziś wystroiła na plac zabaw. Do pracy z dziećmi w szpilkach. I stała jak kołek na tym placu a dzieci robiły co chciały. Dobry przykład daje pracownikom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie ma nic ciekawszego niż wzajemne obrzucanie się błotem, przynajmniej jest jakaś akcja! Komu się nie podoba, może opuścić miejsce. Nikt go na siłę nie trzyma. Z tylu jest taki kabelek wystarczy odłączyć. Niektórym brakuje dystansu do siebie i do innych i poczucia humoru innym nie podoba się skandal i afery. Mi się podoba i internet jest fajnym miejscem na takie rzeczy. Nie niszczcie tego sztywniaki!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak się jolka dziś wystroiła na plac zabaw. Do pracy z dziećmi w szpilkach. I stała jak kołek na tym placu a dzieci robiły co chciały. Dobry przykład daje pracownikom
a co miała w trampkach przyjść?dzieci bawiły się znakomicie zapewne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że czytasz to badziewie, będziesz świadkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wiecie na temat parkingu przy przedszkolu ?  drektorka  Jolka :lol: jak widac nic nie robi  w tej sprawie  niema jak podjechac  a Jolka ma w nosie  sama na piechote chodzi to jej nie przeszkadza  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D
coś ty ku....... wpisała kasuje za każdego smsa 2,46 . A ja głupia dałam się wpuścić. dawaj teraz namiary jak to usunąć!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie swojsko i rodzinnie zrobiło w temacie przedszkola nr 3, no nie kur......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich plotkach piszesz Julitko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/target Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 1m.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze wiesz o jakich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"co robi???" ja tam sprawdzam kto sprawdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj odbył sie dzień Babci i Dziadka w świdnickich przedszkolach, proszę o podzielenie się odczuciami na temat przygotowania naszych pociech do tego święta jak i wystrojem placówek. Troskliwa Babcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...